(vadovė Dalia Jusienė, Butrimonių skyriaus kultūrinių renginių organizatorė)

Jaunimo kapela susikūrė 1982 metais. Bėgant metams, kinta ir kapelos sudėtis, jaunimas suauga, suranda savą gyvenimo kelią ir išvyksta. Tad kapela turi ir savą veiklos specifiką – vaikai ir jaunimas pirmiausiai išmokomi groti individualiai, vėliau – apsijungia ir groja pilnoje sudėtyje. Pagrindiniai pamėgti instrumentai – akordeonas ir armonika, taip pat basedlė, būgnas bei tamburinas.

Jaunimo tarpe populiarūs naktišokiai, todėl ir kapelos repertuare gausu įvairių liaudies šokių, Žinoma, neapsieinama ir be tradicinių valsų bei polkų.

Kapela dalyvauja daugelyje renginių, kurie rengiami savame krašte. Jaunimo kapela muzikiniais kūriniais kasmet paruošia etninės akcijos „Visa Lietuva šoka“, kraštiečių šventės, festivalio „Kaime žydi abrikosai“ programas.

Eičiūnų kaime daug kūrybingų moterų, neabejingų gražiai buičiai ir aplinkai, tad kapelos jaunimas dažnai susiburia kartu pasigaminti kalėdinių puokščių, vainikų, eglučių ir žaislų, kad papuoštų šventėms namus, taip pat susėda bendroj draugėj Užgavėnių kaukes gaminti ir artėjant šv. Velykoms, vašku margina kiaušinius.