(vadovas Jonas Kazakevičius, Simno skyriaus meno vadovas)

Dviejų dainuojančių bei grojančių talentingų jaunų atlikėjų – Lauros Kisieliūtės ir Deimantės Nedzinskaitės duetas susikūrė 2017 m. pavasarį.

Duetas atlieka populiarius jazzo klasikos kūrinius bei žinomas Lietuvos pop atlikėjų dainas.

Narė  Laura Kisieliūtė išsiskiria savo kūryba, švelniu aksominiu balsu, geba jazzo stiliumi groti gitara, įrašų studijoje yra įrašiusi savo kūrybos dainą. Jauna atlikėja 2019 m. dalyvavo Dainų dainelės konkurse ir sulaukė didelio susidomėjimo ir palaikymo.

Deimantės Nedzinskaitės muzikinis kelias prasidėjo 2012 m., kuomet mergaitė su dideliu noru atvyko į Simno kultūros centrą ir teiravosi apie galimybes mokytis groti gitara. Didelio noro, pastangų ir užsispyrimo, greitai išmoko valdyti gitarą bei klavišinį instrumentą. Deimantės balsas – išskirtinis ir unikalus, išsiskiria savo spalva ir tembru. Atlikėja kuria dainas, muzikos studijoje yra įrašiusi keletą dainų bei nusifilmavusi muzikiniuose klipuose.

Abi atlikėjos kaip duetas papildo viena kitą. Savo išskirtinumu ir talentu sukuria puikią muzikinę nuotaiką.

Merginos du metus iš eilės (2018 m. ir 2019 m.) dalyvavo Lazdijų rajono kultūros centro rengtame festivalyje „Metelio banga“ ir tapo antros bei trečios vietos nugalėtojomis. Su atlikėjos Deimantės Nedzinskaitės kūryba galima susipažinti čia:

[su_youtube url=“https://youtu.be/dPaRBh5FS7M“]

[su_youtube url=“https://youtu.be/dPaRBh5FS7M“]https://www.youtube.com/watch?v=MjXqqE71eOo